Dzisiaj  uroczyste wprowadzenie relikwii bł. Rodziny Ulmów. Dokona tego ks Grzegorz Czerwonka – Diecezjalny Duszpasterz Rodzin. Będzie głosił całą niedzielę związane z tym Kazania. Wprowadzenie relikwii o godz. 11.00. Zapraszamy rodziny, zwłaszcza młode. Zapraszam strażaków z OSP, poczty sztandarowe. Przyjmijmy dar relikwii bł. Rodziny Ulmów i wypraszajmy dla naszych rodzin przez ich wstawiennictwo – opiekę Bożą i błogosławieństwo.

Nabożeństwo popołudniowe do Serca Jezusowego i św. Jana Pawła II o godz. 15.45.

Towarzystwo Rodzin Wielodzietnych z  Krosna poprosiło o organizowanie zbiórki na rzecz tego Stowarzyszenia i cele pomocy rodzinom wielodzietnym – dzisiaj będą kwestować pod naszym kościołem.

We wtorek spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym w przystani św. Marcina po Mszy św.

W piątek zakończenie roku szkolnego- Msza św. o godz. 8.00- potem przejście do szkoły i zakończenie roku.

W sobotę 22 VI po Mszy św. wieczornej  nabożeństwo do św. Charbela i ucałowanie Jego relikwii.

W piątek odbył się pogrzeb  śp. Jerzego Krzanowskiego – z ul. Grunwaldzkiej. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu.

Parafia Krościenko Wyżne organizuje Pielgrzymkę

w dniach  3 -6 lipiec 2024 do

BUDZISZYN – RALBITZ ROSENTHAL – MIŚNIA – MORITZBURG – DREZNO –  SAKSOŃSKA SZWAJCARIA – STARA BOLESLAV – PRAGA – PAŁAC LEDNICE – JASKINIA PUNKEVNA

Cena 1 380 zł i 130 euro na bilety wstępu.

Więcej Informacji: Spotkanie pielgrzymów udających się do Drezna i Pragi -21 VI w piątek po mszy św. wieczornej o godz. 18.00. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych.

SAKSONIA I CZECHY 3 -6 lipiec 2024 – Pielgrzymka | Parafia Krościenko Wyżne (parafiakroscienkowyzne.pl)