13233191_1780256535539406_2135782022_n

Parafialna grupa Dzieci Bożych – spotkania odbywają się w każdą sobotę dla  dzieci w wieku od 3 klasy do 6 klasy szkoły podstawowej.

Spotykania mają miejsce co tydzień. Mają one charakter modlitewno rekreacyjny. W zależności od aury spotkania są przeprowadzane albo w Punkcie Parafialnym albo w plenerze.

Podczas co tygodniowego spotkania w soboty, Ksiądz wraz z opiekunami grupy (animatorzy) przygotowuje zabawy które pomagają nie tyko poznać i zbliżyć się do drugiego człowieka ale również i przede wszystkim do Pana Boga.

Wraz z wspólnotą „Dzieci Bożych” regularnie organizujemy wyjazdy, wycieczki (piesze, rowerowe), ogniska, zabawy, śpiewy, oglądamy filmy. Wszystko to ma na celu, aby poprzez radość chrześcijańską poznawać prawdziwego Boga Ojca dla którego każdy z nas jest dzieckiem Bożym.

Chcemy dochodzić do pełni chrześcijaństwa a ją można osiągnąć tylko we wspólnocie radości, wzajemnej miłości, szacunku w której najważniejszy jest Pan Jezus.

Spotkania – sobota godz. 16.00

Znajdź Nas na facebooku!