X Niedziela Zwykła -7 VI 2026
- Procesja eucharystyczna wokół kościoła dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 wraz z nabożeństwem do Serca Jezusa. Po Mszy św. o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Wieczór Chwały o 19.30.
- Procesje eucharystyczne wokół naszego kościoła, będą się odbywały codziennie o godzinie 18.00. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała wraz z błogosławieństwem dzieci i wianków. Niech nasz udział w tych procesjach będzie wyrazem naszej wiary i znakiem naszej miłości do Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Zachęcamy dzieci komunijne i rocznicowe do uczęszczania przez oktawę Bożego Ciała w strojach komunijnych do kościoła a dziewczynki aby sypały kwiatki
- Jutro po Mszy św wieczornej spotkanie POAK.
- We wtorek spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym – po procesji eucharystycznej godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu.
- W środę -Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z Nabożeństwem do Serca Jezusowego i procesja.
- W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
- W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP –odpust w Pustynach.
- Serdeczne podziękowanie dla wszystkich Parafian, za tak liczny udział w procesji Bożego Ciała. Była ona uwielbieniem Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie, świadectwem wiary i pobożności eucharystycznej naszej wspólnoty. Pragniemy powiedzieć serdeczne „Bóg zapłać!” wszystkim rodzinom i członkom grup parafialnych którzy udekorowali drogę procesyjna, przygotowali ołtarze i zadbali o ich wystrój i śliczne kwiaty. Dziękujemy strażakom z OSP, którzy uświetnili swoją obecnością uroczystość i nieśli baldachim; naszej Orkiestrze dętej i chórowi, oraz pocztom sztandarowym, scholii, Liturgicznej Służbie Ołtarza, harcerzom, dzieciom pierwszokomunijnym i rocznicowym, dziewczynkom sypiącym kwiatki i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przebieg procesji Bożego Ciała. Dziękując wszystkim za wszelki poniesiony trud i udział w procesji Bożego Ciała, z serca Wam błogosławimy.
- W związku z przypadającym XIX Świętem Dziękczynienia, 7 czerwca 2026 r., abp Adam Szal zdecydował o przeprowadzeniu w parafiach i kaplicach archidiecezji przemyskiej zbiórki do puszek na rzecz powstających kościołów. Obchodzone od 2008 roku Święto Dziękczynienia stanowi głęboki wyraz wdzięczności Bogu za naszą historię i ludzi, którzy ją współtworzą, jednocząc nas we wspólnym dziele budowania i wspierania nowych świątyń.
- Zapraszamy 14 czerwca na godz. 13.00 na III spływ kajakowy- start przy bul. Mostowej. Szczegóły o zapisach na plakatach.