Trwają nabożeństwa październikowe, dzisiaj różaniec o godz. 15.30
Nabożeństwo różańcowe codziennie o 17.30 a Msze św. w codziennie o godz. 18.00 Zapraszamy szczególnie do modlitwy dzieci i młodzież, grupy parafialne oraz członków Róż Żywego Różańca.

Dzisiaj uczniowie naszej szkoły podstawowej będą zbierać ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia – Żywy Pomnik Jana Pawła II – na stypendia dla dzieci i młodzieży z biednych rodzin. Zachęcamy do wspomożenia tego żywego pomnika św. Jana Pawła II.

Dzisiaj po godzinie 11 będzie spotkanie z rodzicami dzieci klas 7 i 8 które w tym roku przystępują do bierzmowania.

Jutro w poniedziałek spotkanie POAK – również członkowie AK poprowadzą różaniec.

We wtorek spotkanie odnowy w Duchu Świętym.

W środę nabożeństwo do MBNP razem z różańcem .

W tym tygodniu wspominamy w poniedziałek św. Małgorzaty Marii Alacoque,  We wtorek  św Teresy od Jezusa, w środę św. Jadwigi Śląskiej,   w czwartek Ignacego Antiocheńskiego,  piątek św. Łukasza Ewangelisty a w sobotę bł. Jerzego Popiełuszki.

W  środę będziemy modlić się do JP 2 w rocznicę jego wyboru na Stolice Piotrowa. Rano o godz. 8.15 we mszy św uczestniczyć będzie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w dniu swego patrona.

Dzisiaj  liczenie wiernych w kościele i przystępujących do Komunii św.

Młodzież z KSM-u od przyszłej niedzieli będzie rozprowadzała znicze na groby naszych bliskich – zachęcamy do ich zakupu – młodzież przeznacza dochód na cele statutowe.

W zakrystii można składać wypominki za naszych zmarłych, których będziemy polecać przez cały listopad w naszych modlitwach – prosimy zaznaczyć na kartce dzień w którym chcemy aby za tych zmarłych się modlić. Kartki na wypominki są wyłożone na ołtarzach bocznych i stoliku z gazetami.

Urząd Gminy informuje , że od jutra do piątku (18 października ) na cmentarzu komunalnym zarządca cmentarza prowadził będzie prace porządkowe (koszenie trawy ) przed uroczystością wszystkich świętych.

Porządki na grobach rozpocznijmy od soboty.

Natomiast porządki wokół kościoła przed odpustem odbędą się 9 XI. Już dzisiaj proszę o pomoc.

Zachęcamy dziewczynki do uczestnictwa w scholii spotkania w środę o 16.45.

Zachęcamy jeszcze kobiety i mężczyzn do zasilenia swoimi głosami i talentami naszego chóru.

Zmarli: W tym tygodniu pożegnaliśmy : sp. Stefan Czubski z ul. Północnej,

Sp.  Stanisława Kmonk z ul Północnej, sp. Jan Marszałek z ul. Sportowej.