1. Dzisiaj o 15.45 – Modlitwy do Świętego Michała Archanioła.
  2. Za tydzień I Niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych. Po każdej Mszy św. adoracja. Z racji I niedzieli miesiąca dzisiaj adoracja do godz. 21.00 zakończona Apelem Jasnogórskim. Na Wieczór Chwały od godz.19.30 do 21.00 zaprasza Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  3. Msze św. wieczorne codziennie o godz. 18.00.. Zapraszamy od od 1 X od wtorku na Nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30 przed Mszą św.. Za wspólnotowe odmówienie jednej części różańca można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzieciom będziemy rozdawać pamiątkowe naklejki.  Zachęcamy dzeci i ich rodziców do pozostawania na Mszy św. Zapraszamy do zapisywania się do prowadzenia rozważań różańcowych grupy parafialne.
  4. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz. 18.30-19.00
  5. W poniedziałek i wtorek po rannej Mszy św. nowenna do św. Andrzeja Boboli, a w środę rano członkowie Akcji Katolickiej poprowadzą nowennę do św. Józefa.
  6. We wtorek spotkanie Odnowy w Duchu Świętym. Zapraszamy.
  7. W środę po Mszy św. Wieczornej – spotkanie kandydatów na ministrantów.
  8. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od 17.30 a w piątek od 17.00. Wyjazd do chorych o godz. 9.00. W sobotę przed mszami św. rozważania i modlitwy I sobotnie.
  9. W sobotę 5 X poświecenie i rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii sw.
  10. Dziękujemy członkom Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym za prowadzenie a także wszystkim którzy przyszli na 24h różaniec w intencji trzeźwości. A także tym którzy ofiarowali swoją abstynencje czy dar modlitwy w intencji innych.
  11. Również dzisiaj na wasza prośbą można złożyć ofiary na powodzian – ministranci będą zbierać pod kościołem a przekazane zostaną potrzebującym pomocy poprzez
  12. Dębina będzie – obecny numer rozprowadzany w sklepach.
  13. Zwolniły się 2 miejsca na pielgrzymkę do Krajów nadbałtyckich – wyjazd z piątku na sobotę – w piątek 4 X o godz. 23.15.
  14. Msze sw Gregoriańskie: śp. Robert Frydrych – ks. Franciszek Filar

Śp. Adam Borkowski – ks. Andrzej Baczyński

Śp. Zofia Kossakowska – ks. Włodzimierz Smoleń

Śp. Mariusz Krężałek – ks. Jan Gancarz