Dzisiaj niedziela adoracyjna. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. Po Mszy św. o godz. 16.00 adoracja do godz. 21.00. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Wieczór Chwały o godz. 19.30.

Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 15.30.  W tygodniu nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00. zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież. Trwa nowenna do Duchu Świętego.

W poniedziałek wspomnienie NMP Fatimskiej –  po Mszy św. spotkanie POAK.

We wtorek święto św. Macieja Apostoła. Dzisiaj  35 rocznica śmierci ks. Jana Waisa – naszego proboszcza.

W środę Nowenna do MBNP. W czwartek święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski i Akcji Katolickiej. Będziemy również wspominać św. Jana Pawła II.

W piątek  spowiedź święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin od godz. 16.30 – 18.00. Przygotowanie do spowiedzi rozpocznie się o godz. 16.30 nabożeństwem pokutnym i złożenie przyrzeczeń abstynenckich.

W przyszła niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, w naszej parafii I komunia Święta o godz. 10.30 – prosimy zapamiętać ta zmianę i niech tam Msza św będzie  dla rodzin dzieci I Komunijnych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom dzieci I komunijnych za posprzątanie placu kościoła i obejścia przed I komunią. Bóg zapłać.

Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Czech i Saksoni. Zapisy w zakrystii.

30 maja – w uroczystość Bozego Ciała organizowany jest wspólny wyjazd autokarem na koncert Jedego Serca, Jednego Ducha w Rzeszowie. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu wiary. Lista zapisów i szczególy w zakrystii. Koszt wyjazdu 25 zł.

Wójt Gminy serdecznie zaprasza na widowisko „Iskry niepodległej”. W dniach 26- 27 maja na parkingu przy kościele będzie ustawiona specjalna naczepa w której bezpłatnie będzie można obejrzeć ekspozycje związane z historią Polski i jej bohaterami.