II Niedziela Wielkiego Postu – 25 II 2024 r.

1. Przeżywamy Wielki Post, który jest okazją do wyciszenia i otwarcia się na głos Boga.
  2. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym o godz. 15.00, zaczniemy je Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po Gorzkich Żalach Msza św. o godz. 16.00.
  3. We wtorek spotkanie modlitewne Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.
  4. W środę nabożeństwo do MBNP.
  5. W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci i młodzież z naszej szkoły. Drogi Krzyżowe w piątek rano po Mszy św. i o godz. 17.30.
  6. W tym tygodniu I piątek i sobota Miesiąca – spowiedź w czwartek od 17.30 i w piątek od godz. 17.00. Wyjazd do chorych o godz. 9.00. W piątek również Narodowy Dzień Pamięci o Żołnierzach Wyklętych.
  7. W sobotę przed Mszami św. modlitwy z racji I soboty miesiąca.
  8. Dzisiaj w niedziele zbiórka do puszek na pomoc dla misji Niedziela Ad Gentes.
  9. Od poniedziałku ks. Aleksander Wiącek na Ukrainie będzie odprawiał msze św. od uczestników pogrzebu za sp. Annę Liput ( wszystkie intencje).
  10. Zapisy i informacje o SMAP w Łańcucie u ks. Piotra
  11. Jutro w poniedziałek pogrzeb śp. Renaty Frydrych z ul. Północnej. Msza św. pogrzebowa o godz. 15.00 w kościele parafialnym. Wieczne odpoczywanie….

Módlmy się za rolników, aby ich głos został poparty nie tylko poprzez społeczeństwo ale i usłyszany przez rządzących dla dobra wszystkich ludzi.