W najbliższą sobotę, tj. 18.11.2023 wspólnie z Parafia pw. św. Marcina w Krościenku Wyżnym na czele z księdzem proboszczem ks. Wiesławem Kałamarzem w naszym Narodowym Sanktuarium w Częstochowie na Jasna Góra będziemy uczestniczyć we Mszy Świętej dziękczynnej na pamiątkę 150. rocznicy sprowadzenia do Krościenka Wyżnego sióstr służebniczek. Z tej okazji o godzinie 12.30 będzie odprawiona msza święta, w której weźmiemy czynny udział. Przed obrazem naszej Królowej jako chór będziemy występować pierwszy raz, więc jest to dla nas bardzo ważna i podniosła chwila, do której przygotowywaliśmy się bardzo długo. Wykonamy tradycyjne pieśni maryjne, ale nie tylko, będą także nasze oficjalne premiery. Dlatego też zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania transmisji on-line dostępnej na kanale You-Tube Klasztoru Jasna Góra Ojców Paulinów dostępnej pod adresem https://www.youtube.com/live/yMxD3gdeXmk?si=OMsY9USILAQoEhC9
Prosimy o modlitwę, wsparcie duchowe i jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Bądźcie tam razem z nami.