Nabożeństwo wypominkowe dzisiaj o godz. 15.30. W tygodniu po mszy św. wieczornej.
We wtorek spotkanie  Odnowy w duchu Świętym – po Mszy sw adoracja w kościele. – serdecznie zapraszamy.

W środę Nowenna do MBNP wraz z wypominkami po Mszy św. wieczornej. Po Mszy św. spotkanie kandydatów na ministrantów.

W czwartek 16 będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

W czwartek młodszych ministrantów na zbiórkę ( do klasy VI).

W piątek spotkanie Dzieci Bożych o godz. 17.00

Serdecznie dziękuję za przygotowanie odpustu ks. wikariuszom Piotrowi i Łukaszowi, S. Przełożonej Stanisławie i s. Janinie, służbie liturgicznej, orkiestrze i chórowi, strażakom i harcerzom, , KSM -owi oraz panu Adamowi Zajdlowi za coroczne organizowanie św. Marcina na koniu, wszystkim którzy pomogli w przygotowaniu i przezywaniu uroczystości odpustowo-patriotycznej.

KSM – dziękuje za nabycie zniczów i rogali świętomarcjańskich.

W sobotę o godz. 5.00 wyjazd pielgrzymów do Częstochowy na Msze św. dziękczynna za 150 lat pobytu Sióstr Służebniczek w naszej parafii. Można jeszcze do jutra zapisać się na wyjazd – koszt 100 zł od osoby za autokar. Zbiórka wyjeżdżających zapisanych w zakrystii o godz. 4.45. pod kościołem.

Msze św: za sp. Jolantę Dziura w poniedziałek będzie odprawiona rano a w sobotę  za sp. Emilię Śnieżek ks. Łukasz odprawi poza parafią ( na spotkaniu z ks. Abpem).

ZAPROSZENIE

 

Komitet Organizacyjny Koncertu Charytatywnego ,,Złote Serca”

Publiczna Szkoła Podstawowa oraz Rada Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym

Zapraszają na Koncert Charytatywny ,,Złote Serca”,  który odbędzie się w dniu 19 listopada 2023r. (niedziela) o godz. 15:00 w sali Domu Ludowego w Krościenku Wyżnym.

Tam odbywać się będą występy artystyczne oraz przeprowadzona zostanie zbiórka publiczna do puszek. Wystąpią: przedszkolaki, Szkolny zespół muzyczny ,,SONG”, ,,Tanie Dranie” oraz  ,,SETA”.

W tym dniu z inicjatywy Rodziców uczniów, przed mszami św. obok kościoła rozprowadzane będą ciasta w formie cegiełek (30zł). Zebrane środki pieniężne pozwolą na objęcie pomocą osób starszych, schorowanych, niepełnosprawnych oraz znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Zostaną one przeznaczone na zapewnienie im dodatkowej opieki, rehabilitacji, jak również na zakup niezbędnych artykułów pierwszej potrzeby. Działania te koordynowane są z GOPS w Krościenku Wyżnym i PCK Oddział Rejonowy w Krośnie.