Trwają nabożeństwa październikowe, dzisiaj różaniec o godz. 15.30
Msze św. w październiku codziennie o godz. 18.00, a przed Mszą św. o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy szczególnie do modlitwy dzieci i młodzież, grupy parafialne oraz członków Róż Żywego Różańca. Zachęcamy również dzieci i młodzież do pozostawania na Mszy św.

Codziennie rano po Mszy św. Akcja Katolicka modli się do św. Andrzeja Boboli w intencji naszej Ojczyzny.

We wtorek po wieczornej Mszy Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym będzie mieć godzinną adorację NS.

W środę wieczorem modlić się będziemy do św. Marcina patrona parafii., a różaniec będzie połączony z nowenna do MBNP

W czwartek przed Dniem Papieskim zapraszamy na koncert najpiękniejszych pieśni papieskich po Mszy św. o godz. 18.30. Koncert pod patronatem Wójta Gminy Krościenko Wyżne  Mateusza Liputa oraz Piotra Rycerskiego. Nasi reprezentanci ze szkoły Podstawowej wezmą udział w pielgrzymce Szkół im. JP2 do Częstochowy i tam ks. Łukasz odprawi mszę św. za śp. Władysławę Marszałek.

W sobotę14 X – Dzień Nauczyciela – w naszych modlitwach będziemy pamiętać o nich, zwłaszcza w nabożeństwie różańcowym.

Za tydzień Dzień papieski.  Uczniowie naszej szkoły podstawowej będą zbierać ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia – Żywy Pomnik Jana Pawła II – na stypendia dla dzieci i młodzieży z biednych rodzin. Zachęcamy do wspomożenia tego żywego pomnika św. Jana Pawła II.

Od przyszłej niedzieli młodzież KSM będzie sprzedawać znicze na groby naszych bliskich. Zebrane fundusze będą przeznaczone na cele statutowe stowarzyszenia.