Dzisiaj Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.45.

We wtorek  wspomnienie Najświętszej Marii Panny Królowej. Czcimy również św. Charbela – Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do świętego Charbela. W zakrystii można nabyć oleje sw. Charbela.

W środę  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek wspomnienie św. Bartłomieja.

W sobotę Matki Bożej Częstochowskiej w sąsiednich Łężanach i Iskrzyni odpusty parafialne. U nas msze św. z kazaniami o 7.00, 9.00 i 18.00.

Dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie Dożynek Gminnych i kultywowanie tradycji ludowych.

Klub biegacza w Krościenku Wyżnym zaprasza na XVII bieg siekiernika- 27 sierpnia w przyszłą niedziele – szczegóły na plakatach.

Od poniedziałku (21.08.23) ks. Jan Marszałek będzie odprawia Msze święte za śp. Stanisława Folta. ks. Aleksander Tkaczuk za śp. Józefa Biedka. A od wtorku (22.08.23) ks. Antoni Kozak będzie odprawia Msze święte za śp. Fryderyka Nowak.

Prosimy uczestników pielgrzymki do Portugali w październiku o wpłacanie zaliczki 1000 zł na konto parafii z dopiskiem Portugalia.

Dziękuję za pozytywna odpowiedź na prośbę o youmby czy płyty na wyłożenie brzegów stawu- gdyby ktoś się orientował gdzie można takie używane kupić proszę o kontakt.