Dzisiaj nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.45.
W poniedziałek 14 sierpnia o godz. 17.00, zostanie odprawiona Msza św. za zmarłych z naszych rodzin, mieszkańców Krościenka Wyżnego, Iskrzyni i Pustyn. Po niej udamy się z procesją, modlitwą i zapalonymi zniczami na nasz cmentarz parafialny, na groby naszych bliskich zmarłych. Do wzięcia udziału w tym nabożeństwie serdecznie wszystkich zapraszamy, a młodzież z KSM-u prosimy o przygotowanie figury Matki Bożej. Zapraszamy również harcerzy z pochodniami. Prosimy również o obecność strażaków z OSP o to by zabezpieczyli przejście na cmentarz.

We wtorek (15.08) Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Zgodnie z naszą polską tradycją Msza Święta o godz. 9.00 będzie Mszą św. Dożynkową – pobłogosławimy kwiaty, zioła i wieńce żniwne. Na zakończenie Mszy św. odbędzie się procesja wokół kościoła z wieńcami a następnie odśpiewamy dziękczynne Te Deum za dar tegorocznych zbiorów. Natomiast o godz. 14.00 tradycyjny objazd z wieńcami po gminie. Po południu Msza św. o godz. 16.00

Z racji 16 dnia miesiąca  w środę wieczorem modlić będziemy się do św. Jana Pawła II. W środę po mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.