Dzisiaj o godz. 15.45. Modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz.18.30.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie  Akcji Katolickiej.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę po Mszy sw. wieczornej.

W sobotę wspomnienie Marii Magdaleny, u nas również modlitwy do św. Charbela po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00

Za tydzień w niedzielę błogosławieństwo pojazdów z racji św. Krzysztofa. Ofiary składane przy poświęceniu pojazdów przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy.

Od czwartku (20.07.23) Ks. Michał Hołdowicz będzie odprawia Msze święte za śp. Wiesława Podkul

W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Janina Fortuna z ul. Wąskiej i śp. Cecylia Fejkiel z ul Wąskiej. Duszę zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mi dać Panie…

Przypominamy o zapisach na beatyfikacje sług Bożych Rodzinę Ulmów do Markowy. Mamy zarezerwowany autokar ale można też jechać swoim autem. Również wtedy trzeba się zapisać w parafii.

Serdeczne podziękowania dla Pana Wójta i pracowników Urzędu Gminy którzy złożyli wnioski w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków. Nasza gmina dostała dotacje na kapliczkę przed nowym budynkiem biblioteki i ośrodka zdrowia, pomnik grunwaldzki oraz nasz kościół parafialny.  Dzięki temu wnioskowi i dotacji będzie możliwe odczyszczenie naszej świątyni tzn wątków kamiennych i cegły – czyli jego elewacji. Fronton jest już zrobiony a tak może wyglądać  cały nasz kościół. Zobaczymy na ile wystarczy środków czy te prace obejmą całość elewacji odpowiedź da przetarg – dotacja to ponad milion zł. Dlatego jeszcze raz chce podziękować Panu Wójtowi i pracownikom urzędu Gminy – bo sami pomyślcie ile byśmy musieli taką  kwotę składać .