.

Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za publiczne odmówienie hymnu O Stworzycielu Duchu, przyjdź można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzisiaj w naszej parafii uroczystość prymicyjna ks. Grzegorza Liputa o godz. 11.00

Nabożeństwo majowe dzisiaj o godz. 15.30. W tygodniu Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

Jutro drugi dzień Zielonych Świąt (święto Matki Kościoła). Msze Święte z kazaniami o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa we Mszy Świętej.

We wtorek  rocznica poświecenia – konsekracji nasze go Kościoła . Msze św. o godz. 7.00 i 18.00 po Mszy św. spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

W środę   wspominamy Nawiedzenie NMP – Nowenna do MBNP po Mszy św wraz z nabożeństwem majowym.

W czwartek rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe do serca Jezusowego.  Jest to również dzień dziecka.  W piątek I piątek miesiąca. Spowiadamy w czwartek od godz. 17.30 a w piątek od godz. 17.00. Wyjazd do chorych o godz. 9.00.  W piątek (02.06) spowiedź święta dla dzieci rocznicowych i ich rodzin od godz. 17.00 – 18.00.

Do chorych ks. Proboszcza pojedzie ks. Krzysztof Szybiak – od godz. 10.00. W sobotę modlitwy z racji I soboty miesiąca przed Mszami św.

We wtorek i środę o godz. 15.00 próba dla dzieci przeżywających rocznicę pierwszej komunii świętej. Obecność dzieci obowiązkowa.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres Komunii świętej wielkanocnej. Na Mszy św. o godz. 11.00 Rocznica I Komunii św.

Bóg zapłać rodzicom dzieci rocznicowych za pomoc w porządkach wokół kościoła.