Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo Majowe o godz. 15.30. W tygodniu nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00. zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież.

Jutro w poniedziałek  po Mszy sw. wieczornej spotkanie  Akcji Katolickiej. Proszę o obecność wszystkich członków POAK – wybory nowego prezesa AK.

We wtorek uroczystość św.. Andrzeja Boboli – patrona Polski i Akcji Katolickiej.
We wtorek spotkanie Odnowy w Duchu Świętym. Po Mszy św. godzinna adoracja w ciszy. Wspominamy również jak każdego 16 – św. Jana Pawła II.

W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym po św. o godz. 18.00.

W czwartek 18 rozpoczniemy nowennę przed święceniami naszego parafianina ks. diakona Grzegorza Liputa a w piątek połączymy ja z Nowenną do Ducha Świętego.

We, wtorek, środę i czwartek o godz. 15.00 próba dzieci I komunijnych. Obecność dzieci obowiązkowa. W czwartek na próbę zapraszamy przynajmniej jednego z rodziców.

W piątek (19.05) spowiedź święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin od godz. 16.00 – 17.30. Przygotowanie do spowiedzi rozpocznie się o godz. 15.30 nabożeństwem pokutnym.

Serdeczne podziękowania za liczną obecność i sprawna organizację pracy wczoraj rodziców dzieci I Komunijnych  przy sprzątaniu kościoła, jego otoczenia a także budynków parafialnych.

W najbliższą niedzielę (21.05) Wniebowstąpienia Pańskiego przeżywamy w naszej parafii dzień Pierwszej Komunii Świętej. Uroczysta Msza święta będzie o godz. 10.30. Prosimy o zapamiętanie tej zmiany.

A 22 V w przyszły poniedziałek  odpust parafialny ku czci św. Jana Nepomucena – kaznodzieją i sumiastą będzie ks. Krzysztof Szybiak – dyr. Domu  Księzy Emerytów EMAUS .

Dzisiaj  34 rocznica śmierci ks. Jana Waisa – naszego proboszcza.

W tym tygodniu pożegnaliśmy sp. Adama Materniaka z ul. Brzozowskiej i sp. Tadeusza Zachwieję z ul. Grunwaldzkiej . Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu.