V Niedziela Wielkiego Postu 2023

We wtorek po wieczornej mszy św. zapraszamy do Przystani św. Marcina na spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 18.00.

W czwartek droga krzyżowa da dzieci o godz. 17.30.

W piątek o godz. 7.30 i 17.30 po Mszą św. odprawione zostanie nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Spowiedź parafialna przedświąteczna w naszej parafii 1 IV przed południem w godz. 10.00 – 12.00, a po południu 15.00 – 17.30.

Za tydzień Niedziela Palmowa, rozpoczynająca uroczyste obchody Wielkiego Tygodnia. Na wszystkich Mszach św. błogosławieństwo palm. Na Mszy św. o godz.11.00 uroczyste błogosławieństwo palm z procesją. Rozpoczniemy liturgię pod Krzyżem Misyjnym. Zapraszamy dzieci i młodzież z palmami. Za tydzień na Gorzkich Żalach zbiórka na kwiaty i wystrój Bożego Grobu. Można je również składać do skarbony z tyłu kościoła. Za złożone ofiary z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Za tydzień w Niedzielę Palmową od godz.19.30-21.00 zapraszamy na Wieczór Chwały – modlitwę uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Rekolekcje dla nauczycielu w Miejscu Piastowym.- Zaproszenie.

Pielgrzymka Fatima i Sanktuaria Portugalii 8-15 PAŹDZIERNIK 2023 – plan na stronie parafii – zapisy po świętach Wielkanocnych.