1. Przeżywamy Wielki Post, który jest okazją do wyciszenia i otwarcia się na głos Boga. Dzisiaj Koronka do Bożego Miłosierdzia i Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym o godz. 15.00, a po nich Msza św. o godz. 16.00.
 2. Jutro w poniedziałek przeniesiona z dzisiaj uroczystość św. Józefa. Polecajmy opiece św. patrona abp Józefa Michalika.
 3. We wtorek  po wieczornej Mszy Św. spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w przystani św. Marcina.
 4. We wtorek spotkanie ministrantów udających się do Fly parku – po mszy św. wieczornej.
 5. W środę Nowenna do MBNP oraz modlitwy do sw. Charbela.
 6. W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci i młodzież z naszej szkoły. Wszystkie dzieci zachęcamy do uczestnictwa w Gorzkich Żalach i Drogach Krzyżowych.
 7. W piątek o godzinie 7.30 i 17.30 odprawione zostanie Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
 8. W sobotę uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Można składać deklaracje duchowej adopcji dziecka poczętego.
 9. W nocy z soboty na przyszłą niedzielę zmiana czasu na letni.
 10. Dziękuję wszystkim którzy przygotowali uroczystość i młodzież do przyjęcia sakramentu bierzmowania; członkom Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym, naszemu chórowi parafialnemu,  ks. wikariuszom Gerardowi i Krzysztofowi oraz naszym siostrom zakonnym, służbie liturgicznej, a zwłaszcza wam młodzi parafianie za duchowe przeżycie sakramentu bierzmowania. Waszym rodzicom dziękuję za postawę wiary i pomoc w przygotowaniu do bierzmowania. Jednocześnie dziękuję za dar ołtarza -odnowiony krucyfiks znajdujący się w głównym ołtarzu.
 11. Dziękuje Wspólnocie Odnowy w Duchu Św. za prowadzenie wczorajszego dnia modlitw 24 godziny dla Pana oraz wszystkim którzy w te czuwanie się włączyli.
 12. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Michała Frydrycha z ul. Północnej. Wieczne odpoczywanie….
 13. Ogłoszenie sołtysa