1. Dzisiaj o godz. 15.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji ludzi chorych, lekarzy, pielęgniarek, woluntariuszy i wszystkich opiekujących się chorymi.
  2. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca. Zmiana Tajemnic różańcowych i Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy świętej. (Intencja różańcowa na luty: O nowe powołania do życia konsekrowanego w Kościele). Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 16.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00, zakończone Apelem Jasnogórskim. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na wieczór Chwały od godz. 19.30.
  3. We wtorek (07.02) po Mszy św. wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
  4. W środę (08.02) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W sobotę (11.02) przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Na Mszę św. o godz. 10.00 zapraszamy ludzi starszych i chorych z racji Światowego Dnia Chorego. Msza św. o godz. 10.00 połączona będzie z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych
  6. Również w sobotę (11.02). po Mszy św. o godz. 18.00 modlitwy do patrona naszej parafii św. Marcina i ucałowanie relikwii.
  7. Ks. Proboszcz w sobotę (11.02) od godz. 10.00 odwiedzi swoich chorych
  8. W zakrystii można zapisywać się na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej SMAP 2023. Odbędzie się w ono Sanoku w dniach 14-16 kwietnia. Zapraszamy do zapisów młodzież od 7 klasy i szkoła średnia. Koszt 50 zł. Więcej informacji na stronie mlodziez.przemyska.pl i u ks. Gerarda.
  9. Dziękujemy tym wszystkim którzy w piątek zaangażowali się w rozbieranie dekoracji Bożonarodzeniowej.
  10. Od poniedziałku (06.02) ks. Antoni Kozak będzie odprawiał Msze św. gregoriańskie za śp. Zofię Pelczar z ul. Szkolnej.