1. Dziś Niedziela Słowa Bożego, która przypomina nam, że Kościół jako wspólnota zbudowany jest na fundamencie Bożego Słowa. Również dziś po Mszy św. o godz. 16.00 uczcimy św. Charbela. Po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy przez wstawiennictwo św. Charbela i możliwość ucałowania relikwii św. Charbela. Zapraszamy.
  2. We wtorek po Mszy Świętej. wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
  3. W środę (25.01) Święto Nawrócenia św. Pawła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Po Mszy Świętej wieczornej nowenna do MBNP.
  4. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie organizuje nabór dla kandydatów na rodziców zastępczych. Ponadto poszukuje osób, które w ramach wolontariatu chciałyby wspierać wychowanków przebywających w rodzinie pieczy zastępczej. Szczegóły w gablocie i w biurze PCPR w Krośnie.
  5. Od poniedziałku (23.01) ks. Franciszek Filar będzie odprawiał Msze św. pogrzebowe za śp. Bronisławę Fejkiel.