1. Jutro po Mszy św.. wieczornej spotkanie POAK.
 2. We wtorek spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 3. W środę rozpoczynamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
 4. W czwartek 19 I dzień liturgicznego wspomnienia św. Józefa Sebastiana Pelczara – odpust parafialny w Korczynie.
  5. Wójt Gminy zaprasza dzisiaj na 4 KONCERT NOWOROCZNY, który odbędzie się o 17.00 w Sali Domu Ludowego. Podczas koncertu wystąpią Gminna Orkiestra Dęta, Kapela Ludowa Krościeńscy, zespół Gloria z Miejsca Piastowego. Będą śpiewane utwory klasyków wiedeńskich oraz kolędy. Dlatego dzisiaj nie robimy nabożeństwa w kościele – zapraszamy na śpiew kolęd.
 5. W sobotę wspomnienie św. Agnieszki i dzień Babci a przyszłą niedzielę dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Bronisławę Fejkiel z ul. Południowej. Dusze zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…
 6. Zakończyliśmy wizytę kolędową w naszej parafii – Bóg zapalać wszystkim za spotkania, dziękujemy za uwagi i za wspólną modlitwę i za złożone ofiary. Jeśli ktoś by chciał już indywidualnie umówić wizytę kolędową to prosimy już o kontakt osobisty z księdzem.
 7. Serdecznie dziękuję w imieniu Pani Marii z ul. Północnej i jej rodziny wszystkim darczyńcom którzy wsparli ją po nieszczęściu spalenia domu. Zebrano 16 575 zł i pięć gr. Dziękuję Radzie Sołeckiej, harcerzom i młodzieży z KSM-u. Dziękujemy również panu Władysławowi Chrobakowi i Firmie WALTER za ofiarowane drewno na dach. Prace przy domu jeśli pozwoli pogoda zaczną się już wkrótce. Niech Dobry Bóg wszystkim pomagającym wynagrodzi.
 8. Prosimy uczestników pielgrzymki do Macedonii i Grecji o wpłacanie zaliczki na konto parafii 79 8642 1083 2002 8324 7837 0001 z dopiskiem Pielgrzymka Grecja do 15 II 2023. R.