„ Oto zwiastuję Wam, radość wielką, która będzie udziałem całego narodu, dziś w mieście Dawida narodził się Wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz Pan”. (Łk2,10-11)- takie słowa skierował anioł do pasterzy w Noc Bożego Narodzenia. Słowa te skierowane są dzisiaj również do nas wszystkich.

Niech radość płynąca z Narodzenia Pana Jezusa będzie udziałem całego świata, naszego polskiego narodu, naszej rodziny, wszystkich naszych krewnych i przyjaciół oraz tych do których wysyłaliśmy życzenia świąteczne. Wszystkich ogarniamy dzisiaj myślą i sercem i prosimy Pana Jezusa by napełnił was radością i pokojem i spokojem”. 

Wszystkim parafianom i gościom pragniemy przekazać serdeczne życzenia na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2023. W tym trudnym czasie kiedy tyle niepokoju w świecie , gdy  za naszą granicą toczy  się wojna niech Chrystus w tajemnicy Bożego Narodzenia obdarza wszystkich obfitymi łaskami, zwłaszcza pokojem i radością. Niech  serca napełni nadzieją  i optymizmem a   Maryja Bogarodzica uprasza potrzebne łaski na każdy dzień.   

Wasi Księża