Trwają nabożeństwa październikowe, dzisiaj różaniec o godz. 15.30 a w tygodniu o 17.30.
Msze św. codziennie o godz. 18.00. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień misyjny i w tym tygodniu będziemy modlić się za Misjonarzy i misjonarki i o nowe powołania misyjne. Za tydzień zbiórka do puszek na misje.
We wtorek kolejne spotkanie w ramach Rekolekcji Seminarium o Wspólnocie- zachęcamy i zapraszamy do skorzystania z tej okazji pogłębienia wiary.
W środę nowenna do MBNP po Mszy św.
W czwartek spotkanie kandydatów na kandydatów na ministrantów a w piątek W środę spotkanie kandydatów na ministrantów.
W piątek święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
Młodzież z KSM-u rozprowadza znicze na groby naszych bliskich – zachęcamy do ich zakupu – młodzież przeznacza dochód na cele statutowe. Dzisiaj pod kościołem a w najbliższa sobotę będzie je rozprowadzać pod cmentarzem.. W przyszła niedzielę znicze będą pod kościołem do południa a po południu pod cmentarzem.
W zakrystii można składać wypominki za naszych zmarłych, których będziemy polecać przez cały listopad w naszych modlitwach – prosimy zaznaczyć na kartce dzień w którym chcemy aby za tych zmarłych się modlić. Kartki na wypominki są wyłożone na ołtarzach bocznych i stoliku z gazetami.
Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi przed uroczystością Wszystkich Świętych. Spowiadamy codziennie pól godziny przed każdą Msza św.
W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Wacława Aftanasa, i śp. Ireny Prugar a jutro będzie pogrzeb o godz. 15.00. śp. Kazimierza Kosakowskiego – wieczne odpoczywanie……
ks. Jan Marszałek od poniedziałku (24.10.22) będzie odprawiał Msze św. za śp. Stanisława Gołda. ks. Franciszek Filar od środy (26.10.22) będzie odprawiał Msze św. za śp. Zygmunta Folta.
W sobotę o godz. 14.00 msza sw. w intencji Złotych Jubilatów- 50 lecie małżenstwa.

W sobotę 29 X 2022 zapraszamy na Msze św. o godz. 13.30 wszytkich Złotych Jubilatów oraz Seniorów z Okazji Dnia Seniora oraz ich rodziny.