Trwają nabożeństwa październikowe, dzisiaj różaniec o godz. 15.30
Msze św. w październiku codziennie o godz. 18.00, a przed Mszą św. o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy szczególnie do modlitwy dzieci i młodzież, grupy parafialne oraz członków Róż Żywego Różańca. Zachęcamy również dzieci i młodzież do pozostawania na Mszy św.
Czytamy dzisiaj u nas List na Dzień Papieski. Uczniowie naszej szkoły podstawowej będą zbierać ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia – Żywy Pomnik Jana Pawła II – na stypendia dla dzieci i młodzieży z biednych rodzin. Zachęcamy do wspomożenia tego żywego pomnika św. Jana Pawła II.
W czwartek wspominamy bł. Honorata Koźminskiego, w piatek św. Małgorzaty Marii Alacouque, w sobotę – św. Teresę od Jezusa,
W poniedziałek i wtorek rano po Mszy św. Akcja Katolicka modli się do św. Andrzeja Boboli.
We wtorek wieczorem modlić się będziemy do św. Marcina patrona parafii. We wtorek po wieczornej Mszy Odnowa będzie mieć godzinną adorację NS. Poprowadzi ją ks. Michał Bester. Zapraszamy
W czwartek spotkanie Akcji Katolickiej po Mszy św. wieczornej. Również w czwartek spotkanie ministrantów.
W piątek 14 X – Dzień Nauczyciela – w naszych modlitwach będziemy pamiętać o nich , zwłaszcza w nabożeństwie różańcowym. W piątek spotkanie z młodzieżą 7 i 8 klas przed Bierzmowaniem.
W przyszła niedzielę 17 X imieniny obchodzi nasz ks. Gererd.
ks. Franciszek Filar od wtorku (11.10.22) będzie odprawiał Msze św. za śp. Witolda Kmonk.
Harcerze organizują Giełdę Mundurów. Jeśli ktoś ma nieużywany lub mało używany mundur i chce go sprzedać, może go przynieść 15.10, tj. w sobotę, w godzinach 10-11 pod punkt katechetyczny.