1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych. Po każdej Mszy św. adoracja. Z racji I niedzieli miesiąca dzisiaj adoracja do godz. 21.00 zakończona Apelem Jasnogórskim. Na Wieczór Chwały od godz.19.30 do 21.00 zaprasza Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
2. Dzisiaj o godz. 15.30 Nabożeństwo Różańcowe.
3. Msze św. wieczorne o godz. 18.00.. Nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30 przed Mszą św.. Za wspólnotowe odmówienie jednej części różańca można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzieciom będziemy rozdawać pamiątkowe naklejki. Zapraszamy do zapisywania się do prowadzenia rozważań różańcowych grupy parafialne.
4. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-18.30.
5. We wtorek po Mszy Św. wieczornej trzecie spotkanie Rekolekcji Odnowy Wiary, które prowadzi ks. Gerard. Zapraszamy wszystkich chętnych do pogłębienia swojej wiary.
6. W poniedziałek i wtorek po rannej Mszy św. nowenna do św. Andrzeja Boboli, a w środę rano członkowie Akcji Katolickiej poprowadzą nowennę do św. Józefa.
7. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Franciszka z Asyżu, w środę św. Faustyny Kowalskiej.
8. W piątek Matki Bożej Różańcowej Msze św. z kazaniami o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Na W piątek na godzinę 17.30 na nabożeństwo różańcowe zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Po nabożeństwie różańcowym o godz. 18.00 Msza św. i poświęcenie różańców dla dzieci z klas III.
9. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź w czwartek od 17.30 a w piątek od 17.00. Wyjazd do chorych z uwagi na Msze św. o godz. 9.00 będzie dopiero około 9.30.
10. Dziękujemy członkom Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym za prowadzenie a także wszystkim którzy przyszli na 24h różaniec w intencji trzeźwości. A także tym którzy ofiarowali swoją abstynencje czy dar modlitwy w intencji innych.
11. .Za tydzień XXII Dzień Papieski – młodzież z naszej szkoły podstawowej noszącej im. Jana Pawła II będzie zbierała ofiary na żywy Pomnik Jana Pawła II – stypendia dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z biednych rodzin.
12. W sobotę w godz. 10.00 – 12.00 zbiórka płodów rolnych pod Domem Katechetycznym dla Domu Emerytów Emaus w Korczynie. Jeśli ktoś może to prosimy o złożenie tych darów.
13. Zmarł śp. Józef Michna z ul. Szkolnej – jego pogrzeb we wtorek o godz. 14.00. Wieczne odpoczywanie….
14. ks. Antoni Kozak od wtorku (04.10.22) będzie odprawiał Msze św. za śp. Wacława Frydrych. Intencję z czwartku za śp. Grażynę Lorenc od Wiesławy i Tadeusza Pelczar odprawi ks. proboszcz w Częstochowie na pielgrzymce szkół im . Jana Pawła II.
15. Ks. Andrzej Baczyński i ks. Marian Kuc z Ukrainy rozpoczęli msze św. gregoriańskie za dusze śp. Emilii i Władysława Żywiec.