Dzisiaj I Niedziela miesiąca – adoracje po mszach św. a po Mszy św. o godz. 16.00 do godz. 21.00. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na wieczór Chwały od 19.30.
We wtorek Mszą Świętą wieczorną, a po niej godzinną adoracją Najświętszego Sakramentu Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym rozpoczyna nowy rok pracy i formacji. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy we wtorek, ale też do dołączenia do Wspólnoty, w której poprzez wspólną modlitwę i formację duchową można pogłębić swoją relację z Bogiem. Wspólnota ma charakter otwarty, nie ma jakiś zapisów do niej. Wystarczy przychodzić w miarę możliwości i chęci. Przypominamy, że spotkania są w każdy wtorek po wieczornej Mszy Świętej. Zapraszamy!
W środę rano po Mszy sw. modlitwy do św. Józefa a wieczorem nowenna do MBNP po Mszy św. wieczornej.
8 IX 2002 w czwarte – Święto Narodzenia NMP- Matki Bożej Siewnej – Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.
Za tydzień w niedziele 11.- będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Marcina – patrona parafii.
ks. Antoni Kozak od wtorku (06.09.22) będzie odprawiał Msze św. za śp. Stanisławę Adamik.