Dzisiaj nabożeństwo w intencji dzieci młodzieży rozpoczynającej nowy rok szkolny – koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.45.
Jutro w poniedziałek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
W środę nowenna do MBNP po Mszy św. wieczornej.
Informacja dla rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym. W czwartek 1 września 2022 r. nastąpi rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w naszej szkole. Msza święta w Kościele Parafialnym w Krościenku o godz.8.00, potem przejście do szkoły i uczniowie udają się do swoich klas. Zapraszamy dzieci i młodzież również do spowiedzi codziennie rano i wieczorem od godz. 17.30.
W tym tygodniu I czwartek , piątek i sobota miesiąca. W I czwartek miesiąca – będziemy modlić się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie. Spowiedź od godz. 17.30. W I piątek miesiąca wyjazd do chorych o godz. 9.00 a spowiedź pierwszopiętrowa od godz. 17.00.
Ks. Franciszek Filar od wtorku (30.08.22) będzie odprawiał Msze św. za śp. Annę Bargieł. Ks. Michał Hołdowicz od czwartek (01.09.22) będzie odprawia Msze św. za śp. Stanisława Domaradzkiego. Ks. Jan Marszałek od niedzieli (04.09.22) będzie odprawiał Msze św. gregoriańskie za śp. Franciszka Mezglewskiego.
Natomiast z pogrzebów z roku 2021 zostało jeszcze do odprawienia 500 intencji. Gdyby ktoś był z tych rodzin za których zmarłych są te Msze św. i chciał aby były szybciej poza parafią prosimy o kontakt z ks. Krzysztofem.