Dzisiaj Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.45.
W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Marii Panny Królowej. Czcimy również św. Charbela – Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do świętego Charbela.
W środę wspomnienie św. Bartłomieja, w sobotę św. Moniki.
W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 18 30.
W. piątek Matki Bożej Częstochowskiej w sąsiednich Łężanach i Iskrzyni odpusty parafialne. U nas msze św. z kazaniami o 7.00, 9.00 i 18.00.
W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jolantę Dziura – polećmy ją Bożemu Miłosierdziu….
Ks. Antoni Kozak od wtorku (23.08.22) będzie odprawiał Msze św. za śp. Władysławę Marszałek. Ks. Michał Hołdowicz w czwartek i piątek będzie odprawia Msze św. od ucz. pogrzebu za śp. Stefanię Gazda, a od soboty 27.08 do środy 31.08 będzie odprawia Msze św. Marię Fejkiel-Indyk.
Klub biegacza w Krościenku Wyżnym serdecznie zaprasza mieszkańców naszej gminy w przyszłą niedzielę 28 sierpnia na stadion sportowy GOSiR do wzięcia udziału w XVI edycji Biegów pn „Dycha Siekiernika”. Na dzieci czekają puchary, nagrody rzeczowe i paczki ze słodyczami. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach i stronie internetowej GOSiR .
Informacja sołtysa: Dzisiaj o godz. 10.00 w Domu Ludowym zebranie Wiejskie. Zapraszamy.
Dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie Dożynek Gminnych i kultywowanie tradycji ludowych.