Zaproszenie

Koło Gospodyń Wiejskich w Krościenku Wyżnym realizuje inicjatywę „PODZIELMY SIĘ MIŁOŚCIĄ – KROŚCIEŃSKIE DRUGIE ŻYCIE RZECZY” i zaprasza do korzystania z Szafy PODZIELNIKOWEJ w Izbie Muzealnej w Krościenku Wyżnym w każdy pierwszy i trzeci wtorek miesiąca w godzinach 9-10 i 16-17.
KGW w Krościenku Wyżnym wzięło udział w konkursie PODZIELNIK Caritas Polska realizowanym w ramach projektu „Ekologia integralna encykliki Laudato si’ w działaniu wspólnot Caritas i społeczności lokalnych”.
W związku z tym otrzymało szafę i wieszak stojący na odzież i w terminie do 30.06.2025 r. będzie prowadziło zadanie polegające na bezpłatnym zabraniu i/lub pozostawieniu odzieży, obuwia, książek, zabawek czy innego asortymentu dla osób potrzebujących, mieszkańców Gminy Krościenko Wyżne.
W przypadku dużego zainteresowania planowane są dodatkowe terminy otwarcia Podzielnika, o czym KGW w Krościenku Wyżnym będzie na bieżąco informować.
Serdecznie zapraszamy zainteresowanych!