W trwającym Roku Rodziny „Amoris laetitia” wraz z Duszpasterstwem Rodzin zapraszamy wszystkie rodziny naszej Archidiecezji Przemyskiej do udziału w Rekolekcjach RODZINA33, przygotowanych przez Fundację Tota Tua.

Zbliżamy się do końca końca błogosławionego czasu Roku Rodziny, który pragniemy uwieńczyć uroczystą Mszą Świętą sprawowaną w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce. 26 czerwca w łączności z Ojcem Świętym Franciszkiem będziemy przeżywać w naszym kościele lokalnym zakończenie tego Roku Rodziny. Pragniemy na ten czas przygotować się poprzez 33-dniowe rekolekcje poświęcone konkretnie rodzinom, które rozpoczniemy 24 maja.

Zapraszamy wszystkich małżonków wraz ze swoimi dziećmi do udziału w tej drodze rekolekcyjnej, która przygotuje do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich oraz zawierzenia rodzin Świętej Rodzinie z Nazaretu, co dokona się poprzez posługę pasterską w Jodłówce w ostatnią niedzielę czerwca. Każda Rodzina otrzyma okolicznościowy akt zawierzenia z błogosławieństwem pasterskim jako pamiątkę tego wyjątkowego czasu.

Rekolekcje te będziemy przeżywać duchowo poprzez łączność internetową z naszą telewizją Fara.tv i osobistą pracę w ciągu 33 dni. Aby wziąć udział w tych rekolekcjach należy zgłosić swoją rodzinę poprzez formularz. O szczegółach będziemy informować na antenie Radia i wiadomościach zwrotnych do tych, którzy dokonają rejestracji. Dziś już zapraszamy do udziału w tym diecezjalnym wydarzeniu, któremu błogosławią pasterze Archidiecezji i patronuje także Duszpasterstwo Rodzin.

Drodzy małżonkowie zapisy trwają do 23 maja 2022 r.!
Wypełnijcie formularz rejestracji i zgłoście swój udział w RODZINA33
Kontakt w sprawie udziału w rekolekcjach: +48 16 67 67 001
(biuro Radia FARA, poniedziałek – piątek 9:00-12:00 i 14:00-17:00)