1. Dzisiaj o 15.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  2. We wtorek święto Katedry św. Piotra Apostoła, w środę wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
  3. We wtorek spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym, a po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.
  4. Dzisiaj nasi Harcerze będą zbierać ofiary do puszek na pomoc dla mieszkańców spalonego domu na Pustynach. Otwórzmy nasze serca dla poszkodowanych przez pożar.
  5. Dyrekcja Samorządowego Przedszkola w Krościenku Wyżnym informuje, że od 14 lutego do 18 marca 2022 odbędą się zapisy dzieci na rok szkolny 2022/2023. Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej i w przedszkolu.
  6. Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej w Krościenku Wyżnym informuje, że od 14 lutego do 18 marca 2022 trwa nabór dzieci na rok szkolny 2022/2023 r. zarówno do klasy pierwszej jak i oddziału przedszkolnego przy naszej szkole. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej i sekretariacie naszej szkoły.
  7. Rozpoczął się czas zapisów na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej 2022 w Jarosławiu. Można się zapisać w parafii u ks. Gerarda. Zapisy trwają do 31 marca. Koszt udziału to 50 złotych na pokrycie kosztów organizacyjnych w Jarosławiu, które przekazujemy przy zapisie Księdzu w swojej parafii. Więcej informacji na stronie pl. Zapraszamy także animatorów do posługi podczas SMAP oraz chętnych do śpiewu w Diakonii Muzycznej Archidiecezji Przemyskiej.
  8. Od czwartku Ks. Jan Marszałek w domu będzie odprawiał Msze św. od uczestników pogrzebu za śp. Stanisława Pelczar z ul. Północej. Ks. Michał Hołdowicz na Ukrainie odprawia Msze św. za śp. Zbigniewa Paczosa. Ks. Antoni Kozak na Ukrainie odprawia Msze św. za śp. Jana Kątny. Ks. Franciszek Filar na Kostaryce w poniedziałek będzie odprawiał Msze św. za zmarłych z rodziny Makowskich a we wtorek za zmarłych z rodziny Miśkowiec.
  9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Michalinę Pelczar z ul. Brzozowskiej. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…