1. Dzisiaj o 15.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dzisiaj adoracje Najświętszego Sakramentu po Mszach św. Po Mszy św. o godz. 16.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00, zakończone Apelem Jasnogórskim. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Wieczór Chwały od godz. 19.30 do godz. 21.00.
 2. Jutro święto św. Cyrla i Metodego – patronów Europy prośmy przez ich wstawiennictwo o pokój w Europie i świecie.
 3. Członkowie Akcji Katolickiej prowadza nowennę do św. Andrzeja Boboli o pokój na świecie a szczególnie na Ukrainie. W Poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
 4. We wtorek spotkanie Wspólnoty odnowy w Duchu Świętym.
 5. W środę nowenna do MBNP.
 6. Bóg zapłać wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie wizytacji bp w naszej parafii, za udział w spotkaniach i obecność.
 7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Witold Kmonk z ul. Północnej. Zmarła również siostra Kornelia Piotrowska która kiedyś była tutaj w Krościenku- jej pogrzeb  dzisiaj w Orzechówce o 10.00.  Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
 8. Nasi Harcerze w przyszłą niedzielę będą zbierać ofiary do puszek na pomoc dla mieszkańców spalonego domu na Pustynach. Otwórzmy nasze serca dla poszkodowanych przez pożar.
 9. Od środy Ks. Jan Marszałek w domu będzie odprawiał Msze św. od uczestników pogrzebu za śp. Stanisława Pelczar z ul. Mostowej. Ks. Michał Hołdowicz na Ukrainie od dzisiaj będzie odprawiał Msze św. za śp. Zbigniewa Paczosa. Ks. Antoni Kozak od czwartku będzie odprawiał Msze św. za śp. Jana Kątny. Ks. Franciszek Filar na Kostaryce w piątek i sobotę będzie odprawiał Msze św. za śp Annę Grochola a w niedzielę o błog. Boże dla Bogdana.
 10. Gmina Krościenko Wyżne informuje, że w związku z realizacją zadania pn. ‚Rozbudowa drogi gminnej nr 114902R ul. Mostowa wraz z rozbiórką i budową mostu przez rzekę Wisłok w miejscowości Krościenko Wyżne” w terminie począwszy od dnia 15 lutego br. ul. Mostowa zostanie zamknięta dla ruchu kołowego i pieszego.
  Ruch drogowy będzie kierowany na objazd drogą powiatową nr 1971R – ul. Północna oraz drogą powiatową nr 1973R ul. Kasztanowa, Południowa i Brzozowska. Mieszkańcy posesji z dojazdem od ulicy Mostowej będą mogli dojechać do swoich nieruchomości. Umowny termin zakończenia realizacja zadania: kwiecień 2023 r. Za utrudnienia przepraszamy.
 11. Rozpoczął się czas zapisów na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej 2022 w Jarosławiu. Można się zapisać w parafii u ks. Gerarda. Zapisy trwają do 31 marca. Koszt udziału to 50 złotychna pokrycie kosztów organizacyjnych w Jarosławiu, które przekazujemy przy zapisie Księdzu w swojej parafii. Więcej informacji na stronie przemyska.pl
 12. Zapraszamy także animatorów do posługi podczas SMAP oraz chętnych do śpiewu w Diakonii Muzycznej Archidiecezji Przemyskiej.