1. Dzisiaj Niedziela Słowa Bożego – niech będzie to zachęta do przeczytania dzisiaj w domu fragmentu Pisma Świętego i modlitwy nim.
2. Zapraszamy dzisiaj w imieniu własnym i Wójta Gminy na KONCERT KOLĘD, który odbędzie się u nas w kościele po Mszy św. o godz. 16.00 czyli o 16.30. Zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania. Niech będzie to przedłużenie naszego trwania w atmosferze Bożego Narodzenia. Ze względu na Koncert kolęd nabożeństwa o 15.30 nie będzie. Podczas koncertu wystąpią Gminna Orkiestra Dęta, Chór Parafialny „Canto Divino”, Kapela Ludowa Krościeńscy. Można będzie tez koncert oglądać przez Kamery Internetowe Stimo. Będą śpiewane utwory klasyków wiedeńskich oraz kolędy. Tych którzy przyjdą do kościoła prosimy zachowanie zasad bezpieczeństwa, dystansu oraz maseczek.
3. Jutro w poniedziałek wspomnienie św. Franciszka Salezego.
4. We wtorek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie tygodnia modlitw o jedność chrześcijan. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
5. We środę wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa – W środę nowenna do MBNP.
6. W piątek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
7. .W piątek zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VI i VII. Prosimy przyjść na Msze z zachowaniem dystansu i maseczek. Jednocześnie informujemy że kandydaci do bierzmowania będą mieć swoje spotkanie z biskupem w czasie wizytacji 6 II po Mszy św. o godz. 16.00.
8. Za tydzień więcej informacji i plan wizytacji naszej parafii przez ks. bp S. Jamrozka w dniu 6 II .
9. Proszę szefów róż różańcowych o uaktualnienie list róż i ich dostarczenie do przyszłej niedzieli.
10. Od poniedziałku ks. Michał Hołdowicz na Ukrainie będzie odprawiał Msze św. pogrzebowe za śp. Ryszarda Szmyd. Ks. Jan Marszałek w domu od poniedziałku do środy będzie odprawiał Msze św. za śp. Józefa Szajnę a od czwartku za śp. Roberta Leszek.
11. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jana Wulf z Krosna i śp. Jana Kątnego z ul. Marynkowskiej polećmy ich Bożemu Miłosierdziu…. Wieczne odpoczywanie ….
12. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie organizuje nabór na kandydatów dla rodziców zastępczych szczegóły w gablocie i w biurze PCPR w Krośnie. PCPR organizuje również woluntariat pomocy dzieciom.