Szczęść Boże
W imieniu naszym i naszego brata Marcina składamy serdeczne podziękowania dla księdza proboszcza Wiesława Kałamarza , Mateusza Liputa Wójta Gminy, Bolesława Pudłowskiego Sołtysa Krościenka Wyżnego, Anity Fal Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej ,Marii Nowak przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich i jego członkiń, Elżbiety Dryka przewodniczącej Klubu Seniora i jego członków, 8 Drużyny Harcerskiej „Ventus” im. Szarych Szeregów, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży oraz wszystkich darczyńców z naszej miejscowości i z poza niej za zaangażowanie oraz pomoc w organizacji kiermaszu dla naszego brata Marcina, przygotowanie wypieków oraz pięknych ozdób świątecznych, a także za złożone datki na ten szczytny cel.
Podczas kiermaszu zebrano 18 863 zł i 150 euro, które zostały przekazane na rehabilitację Marcina.

Marcin przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym Reha -med CENTER w Tajęcinie , koszty miesięcznego pobytu wynoszą 22 tys zł .
Wierzymy mocno , że dzięki tej rehabilitacji Marcin wróci do sprawności.

Zachęcamy do przekazania 1% podatku na konto Marcina. W związku z tym na stoliku pod chórem są wystawione ulotki z nr KRS i celem szczegółowym oraz danymi do zbiórki.

Dziękujemy jeszcze raz Wszystkim serdecznie, że w tym radosnym czasie oczekiwania na przyjście Pana Jezusa doświadczyliśmy tyle szczerości, życzliwości ludzkiej, otwartych serc i oby to dobro, które my otrzymaliśmy od Was Wszystkich wróciło do Was z podwójną siłą.