1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Jest to również święto patronalne Akcji Katolickiej, KSM-u i ministrantów.
2. Dzisiaj przed Mszą św. o go godz. 8.30 członkowie AK poprowadzą modlitwę za Ojczyznę. Również od jutra codziennie przed Mszą św. Wieczorna poprowadzą nowennę do św. Andrzeja Boboli za Ojczyznę.
3. Na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy modlić się za siostrę przełożoną S. Cecylię z racji imienin. Wspomnienie Św. Cecyli jest jutro a jest ona również patronką chórów, scholi i organistów ich również będziemy polecać św. Cecylii.
4. Dzisiaj Koronka do Bożego Miłosierdzia wraz z wypominkami w intencji naszych zmarłych po mszy sw. O godz. 16.00
5. We wtorek spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w kościele. Zapraszamy.
6. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 17.00 wraz z wypominkami za zmarłych.
7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nowy rok kościelny – Adwent – okres radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Wejdźmy w ten piękny, choć krótki czas wyciszenia odpowiednio duchowo przygotowani mimo pandemii Koronawirusa i szalejących już wokół nas reklam świątecznych. Dzieci zachęcamy do robienia już w tym tygodniu lampionów adwentowych z którymi będą uczestniczyć w roratach.
8. Za tydzień poświecenie opłatków. Ofiary z ich rozprowadzenia są naszym darem za posługę SS. Służebniczek w naszej parafii.
9. Ofiary do puszek dzisiaj składane będą przeznaczone na pomoc dla Libanu. Solidarni z Libanem. Pomóżmy naszym braciom Maronitom w ich trudnej sytuacji życiowej. Niech naszą wdzięczność będzie tym większa że właśnie w piątek dostaliśmy relikwie św. Charbela Makhloufa– mnicha z Libanu – który jak wiemy dokonuje w obecnych czasach wielu cudów.
10. Ks. Jan Marszałek w domu od poniedziałku będzie odprawiał msze św. od uczestników pogrzebu za śp. Marię Haręzga my je tutaj w kościele będziemy ogłaszać.