1. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz zmiana Tajemnic Różańcowych. Po Mszy św. o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Wieczór Chwały od godz. 19.30 do godz. 21.00.
  2. Msze św. wieczorne w tygodniu przez całe wakacje o godz. 18.00. Natomiast kancelaria parafialna w okresie wakacji czynna codziennie z wyjątkiem soboty, niedziel i świąt w godz. 18.30.
  3. Dziękujemy naszym harcerzom za pomoc w zebraniu pieniędzy na operacje Kubusia – małego dziecka z Bliznego. W naszej parafii zebrano 7000 zł. Bóg zapłać za okazane serce.
  4. W przyszłą niedzielę kazania o swojej pracy misyjnej na nowej parafii w Kostaryce będzie głosił ks. Franciszek Filar nasz rodak. Po Mszach św. będziemy mogli wesprzeć ta prace misyjną i remont jednej z wielu kaplic które ks. Franciszek tam obsługuje. Jest to jeden z biedniejszych rejonów Kostaryki i nasze wsparcie dla naszego rodaka na pewna będzie dla niego i tej wspólnoty ogromna pomocą. Ofiary do puszek będą zbierać ministranci.
  5. Wspólnota w Duchu Świętym zaprasza w czasie wakacji na spotkania w każdy wtorek po Mszy świętej.
  6. W dniach od 4 do 15 lipca 2021 r. będziemy przeżywać w naszej Archidiecezji III Diecezjalną Sztafetę Różańcową. Wierni ze wszystkich parafii zaproszeni są do udziału w tym wydarzeniu. Sztafeta polegać będzie na tym, że w danym dniu o wyznaczonej godzinie osoby z danej parafii będą w swoich domach modlić się odmawiając cały różaniec. Osoby mogą wpisać się indywidualnie lub zbiorowo do FORMULARZA, który znajduje się na stronie pielgrzymka.przemyska.pl lub zgłosić się do organizatora wydarzenia, którym jest Radio FARA dzwoniąc do biura Radia FARA w Przemyślu 16 67 67 001 (biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 12:00 i od 14:00 do 17:00). Nasza Parafia podejmuje modlitwę różańcową w czwartek (08.07) od godz. 6.40. Zapraszamy odpowiedzialnych za grupy działające w parafii oraz zelatorów róż żywego różańca do wpisania osób chętnych do udziału w sztafecie. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
  7. Naszą parafie dotknęły zmiany sióstr i księży: od sierpnia S. Halina Ożóg będzie pracować na placówce w Rzeszowie a ks. Łukasz w parafii Krasne – Adamówka. Dziękujemy im za prace w naszej parafii a wspólnoty które prowadzili będą mogły ich pożegnać w niedziele (01.08). Do naszej parafii został skierowany ks. Gerard Terech – neoprezbiter pochodzący z Gwizdowa a na dyr. przedszkola sióstr przychodzi s. Irena Jagodzińska.
  8. Serdecznie zapraszamy na koncert naszej Orkiestry Dętej na powitanie wakacji dzisiaj godz. 18.00 przy ul. Mostowej w altanie. Zapraszamy.
  9. Od dzisiejszej niedzieli (04.07) ks. Franciszek Filar będzie odprawiał intencje mszy św. za śp. Marcina Filara. Natomiast ks. Krzysztof poza parafią od poniedziałku do piatku będzie odprawiał msze święte za śp. Marka Frydrych a my je będziemy ogłaszać tutaj w kościele.
  10. Od dzisiaj można zapisywać się na pielgrzymkę do Austrii i Włoch w dniach 17-26.09.2021. Koszt pielgrzymki cena: 2950 zł + 75 EURO. Szczegóły na stronie internetowej parafii i Facebocku.
  11. W piątek (09.07) odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt ten prosimy składać na parkingu koło stodoły do godz. 15.00.