1. Dzisiaj nabożeństwo do Serca Jezusowego o godz. 15.30.
 2. Dzisiaj rocznica śmierci śp. Ks. Michała Józefczyka – proboszcza w Tarnobrzegu – Serbinowie a naszego rodaka. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie. Na stronie internetowej parafii i w Debinie wspomnienie ks. Stanisława Haręzgi o śp. Ks. Michale.
 3. We wtorek spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30 wraz z Nabożeństwem do Serca Jezusowego.
 5. W czwartek 24 czerwca uroczystość św. Jana Chrzciciela – dzień imienin śp. Ks. prałata Jana Szpunara – pamiętajmy o naszym proboszczu w naszych modlitwach.
 6. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00 a potem zakończenie roku w szkole o godz. 9.00. zachęcamy dzieci do spowiedzi przed zakończeniem roku szkolnego rano i wieczorem.
 7. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 jubileusz 60 lecia kapłaństwa ks. Jana Marszłka naszego rodaka – serdecznie zapraszamy. Pamiętajmy również o śp. ks Aleksandrze Glazarze który by również obchodził swój jubileusz 60 lecia kapłaństwa.
 8. Dziękujemy tym którzy odpowiedzieli na apel o przekazanie mszy św. pogrzebowych ks. Janowi i ks. Franciszkowi, za ich zrozumienie i życzliwość.
 9. Od poniedziałku (21.06) Ks. Jan w domu będzie odprawiał intencje za śp. Zygmunta Dymek a my je będziemy ogłaszać tutaj w kościele.
 10. Wobec poprawiającej się sytuacji pandemicznej w kraju oraz zmian w przepisach, dotyczących ograniczeń sanitarnych w kościołach i budynkach przeznaczonych do sprawowania kultu religijnego, Metropolita Przemyski Adam Szal odwołuje, dyspensę od uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej oraz w święta nakazane.
 11. W przyszłą niedzielę nasi harcerze będą zbierać ofiary na operacje Kubusia – małego dziecka z Bliznego którego może uratować tylko operacja w USA – koszt 5 mln zł. W pomoc zaangażowało się już wiele parafii z okolicy – również i my włączmy się w tą pomoc uratowania życia tego niemowlęcia. Szczegóły na Internecie.
 12. Organizatorzy zawodów biegowych pod nazwą „Powitanie Lata” informują, że biegi dzieci zapisanych w szkole i przedszkolu rozpoczną się dzisiaj o godz. 13.30.
 13. Wójt Gminy Krościenko Wyżne zaprasza do udziału w konkursie „Piękny ogród 2021”. Termin dokonywania zgłoszeń do 30.06.2021 r. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny w Urzędzie Gminy oraz na stronie internetowej. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.