Dzisiaj nabożeństwo do Serca Jezusowego o godz. 15.30.

Jutro w poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie PAOK na plebanii.

W wtorek spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30 wraz z Nabożeństwem do Serca Jezusowego

Dzisiaj zbiórka do puszek na budowę sanktuarium św. Jana Pawła Ii w Kamerunie. W stolicy diecezji Doume’-Abong’ Mbang w Kamerunie, której ordynariuszem jest pochodzący z naszej Archidiecezji bp Jan Ozga, rozpoczęła się budowa sanktuarium św. Jana Pawła II.

Msza św. za sp. Anna Pelczar gregorianka -19 VI będzie odprawiona na pielgrzymce przez ks. proboszcza a u nas ogłoszona.

Jeśli chodzi o intencje to nie ma już wolnych terminów do maja 2022. Czeka na wpisanie jeszcze ok. 700 intencji pogrzebowych. Te z tacy od uczestników pogrzebu przekazujemy albo ks. Janowi albo ks. Franciszkowi. Jeśli któraś rodzina chciała by mieć wcześniej odprawione msze św. bo od pogrzebu czeka się około 1,5 roku to w czasie wakacji możemy je odprawić na urlopie tam gdzie będziemy a tutaj w kościele ogłaszać – jeśli ktoś jest zainteresowany i godzi się to prosimy o kontakt. Zazwyczaj na wakacje dostajemy intencje od innych księży gdzie ludzie godzą się na sprawowanie ich poza parafią. Może jednak aby nasi zmarli nie czekali na ofiarę mszy św. może bardzo im potrzeba po ponad 1,5 roku warto rozważyć tą opcję.

W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marie Omachel z ul. Południowej i śp. Sannę Habrat z ul. Północnej. Polećmy je Bożemu miłosierdziu.

Ogłoszenie o spisie powszechnym

Zapowiedzi.