Dzisiaj I niedziela adoracyjna. Zmiana Tajemnic Różańcowej. Po Mszy św. wieczornej o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Wieczór Chwały od godz. 19.30 do godz. 21.00.
Dzisiaj na godz. 11.00 rocznica I Komunii dzieci klas IV. Bóg zapłać rodzicom dzieci rocznicowych za dar ołtarza – nowe obrusy ołtarzowe.
Dzisiaj procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 11.00. Nabożeństwo do Serca Jezusowego
Procesje eucharystyczne wokół naszego kościoła, będą się odbywały codziennie o godzinie 18.00, przez całą tak zwaną Oktawę Bożego Ciała. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała wraz z błogosławieństwem dzieci i wianków. Niech nasz udział w tych procesjach będzie wyrazem naszej wiary i znakiem naszej miłości do Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Zachęcamy dzieci rocznicowe do uczęszczania przez oktawę Bożego Ciała w strojach komunijnych do kościoła a dziewczynki aby sypały kwiatki.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30 wraz z Nabożeństwem do Serca Jezusowego.
W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po Mszy św. wieczornej Akt poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP odpust w Pustynach. Po Mszy św. wieczornej odnowienie aktu oddania parafii i rodzin naszej Parafii NMP.
W wtorek spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym .
Ogłoszenie o spisie powszechnym .
Za tydzień zbiórka do puszek na budowę sanktuarium św. Jana Pawła Ii w Kamerunie.
W stolicy diecezji Doume’-Abong’ Mbang w Kamerunie,
której ordynariuszem jest pochodzący z naszej Archidiecezji bp Jan Ozga,
rozpoczęła się budowa sanktuarium św. Jana Pawła II.

Za zgodą Metropolity Przemyskiego, bp Jan zwraca się z gorącą prośbą
o wsparcie finansowe w budowie tej świątyni (pismo do pobrania poniżej).

Prosimy o solidarność i wsparcie inicjatywy poprzez dołączenie do zbiórki do puszek,
która zostanie przeprowadzona we wszystkich parafiach Archidiecezji Przemyskiej
w 11. Niedzielę zwykłą, tj. 13 czerwca 2021 r.