1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Dzisiaj Nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii i za powołanych z naszej parafii o godz. 15.30.
  2. We wtorek spotkanie Wspólnoty odnowy w Duchu Świętym.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek święto św. Katarzyny Sieneńskiej – dziewicy i Doktora Kościoła.
  5. W czwartek (29.04.2021) na godz. 15.30 zapraszamy dzieci przystępujące w tym roku do I komunii świętej na prób przed złożeniem przyrzeczeń abstynenckich i odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych. Obecność obowiązkowa!!!
  6. W piątek (30.04.2021) na godz. 18.00 na Msze świętą zapraszamy dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami na nabożeństwo odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych, złożenie przyrzeczeń abstynenckich i poświęcenie alb.
  7. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa majowe – po Mszy św. o godz. 18.00. Jest to również I sobota miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi – rozważania pól godziny przed Mszami świętymi.
  8. Zachęcamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w majówkach.
  9. W tym tygodniu ks. Franciszek Filar na Kostaryce będzie odprawiał msze św. za śp. Genowefę Tomkiewicz msze święte gregoriańskie a od 02.05 za śp. Jana Haręzge. Natomiast ks. Jan Marszałek w domu będzie odprawiał msze św. za śp. Emilię Frodyma a od 02.05 za śp. Bronisława Frydrych my je tutaj w kościele będziemy ogłaszać.