Chrystus Zmartwychwstał. Alleluja!
Od roku Trwamy w rzeczywistości pandemii – przezywamy znów z ograniczeniami Wielki Tydzień i Niedzielę Zmartwychwstania – tak wielu towarzyszy lek strach a czasem smutek z odejścia kogoś bliskiego i nasze serca dotyka ból i cierpienie ale pamiętajmy w tym co trudne co krzyżem nie jesteśmy sami Chrystus który umarł z miłości do nas na krzyżu jest z Nami – Zmartwychwstał.
Chrystus Zmartwychwstał i jest z Wami.!!! Zasiądzie z nami do świątecznego posiłku aby dzielić się z nami Swoim pokojem.
Niech ten pokój przeniknie serca wszystkich tak aby nikt i nic nie zmąciło radości tych świat a bliskość Zmartwychwstałego Pana niech napełni nasze serca i umysły nadzieją na zwycięstwo życia nad śmiercią, życia nad pandemią i wirusem, życia nad naszymi słabościami i grzechem, życia nad naszą bojaźnią i lekiem. Chrystus Zwyciężył i My razem z nim zwyciężymy.
Życzę w imieniu wszystkich kapłanów z naszej parafii wszystkim radosnych pełnych pokoju Świat Zmartwychwstania Pańskiego.