Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00, a po nabożeństwie Msza święta o godz. 16.00.
Msze św. jeszcze w tym tygodniu o godz. 7.00 i 17.00.
We wtorek spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 17.00.
W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze sw. z kazaniami o godz. 7.00, 9.00 i 17.00. Na Msze św. o godz. 17.00 zapraszamy dzieci klas III komunijnych na poświecenie i rozdanie medalików.
W czwartek na godz. 16.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci i młodzież. W czwartek po Mszy sw. spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów.
W piątek o godz. 7.30 i 17.00 po Mszą św. odprawione zostanie nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
Prosimy o zgłaszanie chorych na spowiedź przedświąteczną – tych chorych oraz chorych I piątkowych (których nie musimy zgłaszać) odwiedzimy we wtorek 30 marca od godz. 9.00. Ponieważ będzie tych chorych więcej prosimy o cierpliwość.
Spowiedź parafialna przedświąteczna w naszej parafii w najbliższą sobotę 27 III przed południem w godz. 9.00 – 12.00, a po południu 15.00 – 17.00. Zachęcamy do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św.
Za tydzień Niedziela Palmowa, rozpoczynająca uroczyste obchody Wielkiego Tygodnia. Na wszystkich Mszach św. błogosławieństwo palm. Na Mszy św. o godz.11.00 uroczyste błogosławieństwo palm z procesją. Rozpoczniemy liturgię pod Krzyżem Misyjnym. Zapraszamy dzieci i młodzież z palmami.
Za tydzień na Gorzkich Żalach zbiórka na kwiaty i wystrój Bożego Grobu. Można je również składać do skarbony z tyłu kościoła. Dzisiaj również III niedziela miesiąca ofiary na utrzymanie naszego kościoła. Za złożone ofiary z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
W zakrystii są do nabycia miodziki Caritas w cenie 10 zł. Ofiary z ich zakupu są przeznaczone na Caritas naszej Archidiecezji i hospicjum.
Poradnia Rodzinna w Miejscu Piastowym zaprasza na katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych terminy na stronie parafii i sanktuarium w Miejscu Piastowym.
PORADNIA RODZINNA, istniejąca przy sanktuarium, organizuje:
katechezy przedślubne dla narzeczonych – w każdy II poniedziałek o godz. 16.00;
porady dla małżonków – w każdy I i III czwartek miesiąca w godzinach 16.00-18.00.

W tym tygodniu ks. Franciszek Filar na Kostaryce będzie odprawiał msze św. pogrzebowe od uczestników pogrzebu za śp. Józefa Sowa, śp. Zbigniewa Wojtuń oraz śp Barbarę Podkul . Natomiast ks. Jan Marszałek w domu będzie odprawiał msze św. za śp. Janinę Tomkowicz. oraz śp. Zdzisława Rysz my je tutaj w kościele będziemy ogłaszać.