1. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00, a po nich nowenna do św. Józefa. Msza św. o godz. 16.00.
2. Nowenna do św. Józefa codziennie po Mszy św. wieczornej.
3. We wtorek po Mszy sw. spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.
4. W środę będziemy modlić się przez wstawiennictwo MBNP.
5. W czwartek na godz. 16.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci i młodzież z naszej szkoły. Wszystkie dzieci zachęcamy do uczestnictwa w Gorzkich Żalach i Drogach Krzyżowych.
6. W piątek uroczystość św. Józefa – Msze św. z kazaniami o godz. 7.00 a po niej droga Krzyżowa , o godz. 9.00 i 17.00 przed Mszą św. odprawione zostanie nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Po Mszy sw. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy w roku św. Józefa do oddania siebie , swoich rodzin i naszej parafii oraz kościoła św. Józefowi. Polecimy również naszym modlitwom abp Józefa Michalika oraz papieża seniora Benedykta.
7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp Stanisława Ramut. Dusze zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.
8. W tym tygodniu ks. Franciszek Filar na Kostaryce będzie odprawiał msze św. pogrzebowe od uczestników pogrzebu za śp. Wandę Łach oraz śp. Józefa Sowę. Natomiast ks. Jan Marszałek w domu będzie odprawiał msze św. za śp. Zofię Kossakowską, śp. Jana Omachel oraz śp. Janinę Tomkowicz. my je tutaj w kościele będziemy ogłaszać. (dokładne terminy na stronie internetowej parafii- zakładka intencje)

Rekrutacja do przedszkola przy Szkole Podstawowej w Krościenku Wyżnym i klas I.

http://www.spkw.pl/_informacja3_2021.html