1. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00, a po nich Msza św. o godz. 16.00. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc dla misji Ad Gentes.
2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. wieczornej.
3. W czwartek święto św. Kazimierza Królewicza. W czwartek na godz. 16.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci i młodzież z naszej szkoły. Wszystkie dzieci zachęcamy do uczestnictwa w Gorzkich Żalach i Drogach Krzyżowych.
4. W piątek o godz. 7.30 i 17.00 przed Mszą św. odprawione zostanie nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W tym tygodniu również I czwartek piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od godz. 16.30 a w piątek od 16.00. Wyjazd do chorych o godz. 9.00.
5. W zakrystii są do nabycia wielkanocne świece – paschaliki Caritas i ramach dzieła „Czas Miłosierdzia” jako pomoc dla seniorów. Również dzieciom na drogach krzyżowych a młodszym w szkole będą rozdawane skarbonki wielkopostne – Finał zbiórki odbędzie się 11 kwietnia, w Niedzielę Miłosierdzia.
6. W tym tygodniu ks. Franciszek Filar na Kostaryce będzie odprawiał msze św. pogrzebowe od uczestników pogrzebu za śp. Stanisława Kaczor, śp. Stefanię Majchrowicz, oraz śp. Marka Bargiel. Natomiast ks. Jan Marszałek w domu będzie odprawiał msze św. za śp. Janinę Podkul i śp. Jadwigę Szafran my je tutaj w kościele będziemy ogłaszać.
7. Nasi Harcerze w wraz z harcerzami w całej Polsce dzisiaj po Mszach świętych przeprowadzą zbiórkę pieniędzy dla 21 – miesięcznej Laury Patuły, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni typu 2. – zebrano 3950 zł . Bóg zapłać za złożony dar serca.
8. Tydzień temu była 3 niedziela miesiąca ofiary na nasz kościół złożono 3460 zł oraz 750 zł wpłacone na konto. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
9. Zmarła najstarsza mieszkanka naszej miejscowości 106 letnia śp. Karolina Kmonk z ul. Rzeszowskiej –ostatnie lata mieszkała w Krośnie. Jej pogrzeb odbędzie się u nas we wtorek o godz. 14.00 – Msz św. w kościele. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…