1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 – czyli o 16.30 zapraszamy do kościoła na śpiew noworoczno-kolędowy. Jest to jeden z ostatnich akordów Bożego Narodzenia . Zapraszamy w imieniu Wójta Gminy Krościenko Wyżne i naszej parafii. Spotkanie poprowadzą Gminna Orkiestra Dęta, nasz Chór Parafialny oraz Kapela Krościeniacy. Zapraszamy również do oglądania poprzez kamery internetowy a tych którzy przyjdą do kościoła prosimy zachowanie zasad bezpieczeństwa, dystansu oraz maseczek. Nie będzie dzisiaj nabożeństwa przed Mszą św. o godz. 16.00
2. Odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji, u nas dzisiaj będą zbierane datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.
3. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. z poświeceniem gromnic o godz. 7.00, 9.00 i 17.00. Składka jest przeznaczona na zakony kontemplacyjne: Karmelitanki i Benedyktynki. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
4. Bardzo proszę w środę członków grup parafialnych: AK. Kręgów Rodzin, Odnowy w Duchu Świętym a także członków Rad parafialnych oraz jeśli możliwe strażaków w celu rozebrania dekoracji Bożonarodzeniowej. Środa to dzień pracy i szkoły dlatego prosimy o pomoc wszystkich którzy mogą jutro przyjść.
5. W środę św. Błażeja – błogosławieństwo świec i jabłek. Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie ministrantów
6. W piątek przypada liturgiczne wspomnienie św. Agaty. W tym dniu po każdej Mszy św. błogosławieństwo chleba, wody i soli..
7. W tym tygodniu I czwartek i I piątek i sobota miesiąca – spowiedź w czwartek od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00. Jednocześnie przypominamy, że spowiadamy codziennie pól godziny przed Msza św. – jest nas dużo do spowiedzi i jak wszyscy zostawimy spowiedź na ostatnia chwile to nie damy rady wyspowiadać. Wyjazd do chorych w piątek o godz. 9.00.
8. W sobotę modlitwy przed Mszami św. z racji I soboty miesiąca. W sobotę również przypada rocznica śmierci ks. Krzysztofa Zygara. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
9. Za tydzień I Niedziela Miesiąca- Odnowa w Duchu św. zaprasza na Wieczór chwały.
10. Nasze siostry informują że od 1 lutego rozpoczną zapisy dzieci do przedszkola św. Józefa na nowy rok szkolny. Zainteresowanych prosimy o kontakt w godzinach pracy Przedszkola z S. Halina – Dyrektor Placówki.
11. Za tydzień w naszej parafii będą rozprowadzane płyty Wobec piękności Bożej – polskich sióstr Karmelitanek modlących się w klasztorze w Islandi – w tym siostry z naszych stron – nabycie tej płyty w kwocie 30 zł to nasza cegiełka dla tych sióstr pracujących i modlących się na misjach w Islandi. O siostrach można przeczytać na plakacie przed kościołem oraz na stronie www.karmel.is
12. Od jutra 1 II ks. Franciszek Filar w Kostaryce będzie odprawiał msze św. pogrzebowe za śp. Ks. Krzysztofa Pastuszaka, my je tutaj w kościele będziemy ogłaszać.