1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Jest to również święto patronalne Akcji Katolickiej, KSM-u i ministrantów. Z uwagi na ograniczenia nie będzie spotkania po Mszy św. o godz. 9.00 dla AK, służby Liturgicznej i KSM-u.
2. Dzisiaj przed Mszą św. o go godz. 8.30 członkowie AK poprowadzą modlitwę za Ojczyznę.
3. Na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy modlić się za siostrę przełożoną S. Cecylię z racji imienin. Św. Cecylia jest również patronka chórów, scholi i organistów ich również będziemy polecać św. Cecylii.
4. Dzisiaj o godz. 15.30. Koronka do Bożego Miłosierdzia wraz z wypominkami w intencji naszych zmarłych.
5. We wtorek spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w kościele. Zapraszamy.
6. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 17.00 wraz z wypominkami za zmarłych. W środę wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nowy rok kościelny – Adwent – okres radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Wejdźmy w ten piękny, choć krótki czas wyciszenia odpowiednio duchowo przygotowani mimo pandemii Koronawirusa i szalejących już wokół nas reklam świątecznych. Dzieci zachęcamy do robienia już w tym tygodniu lampionów adwentowych z którymi będą uczestniczyć w roratach.
8. Za tydzień poświecenie opłatków. Ofiary z ich rozprowadzenia są naszym darem za posługę SS. Służebniczek w naszej parafii.
Ponieważ grupy nie spotykają się z uwagi na Pandemię zachęcam wszystkie by przynajmniej raz w miesiącu spotkać się w wyznaczonym dniu na eucharystii i ją animować. Eucharystia niech będzie miejscem i czasem który będzie jednoczył członków poszczególnych grup i wspólnot i dodawała sił duchowych.
Zmieniana jest siatka ogrodzeniowa od strony szkoły przy stawie, jest to tez jedyna okazja by ten teren wysprzątać i doprowadzić do jakiegoś wyglądu. Ponieważ w poniedziałek ma padać to może we wtorek dało by się porządek zrobić i wygrabić opadłe już liście obok kapliczki. Jeśli ktoś może to proszę o pomoc na godz. 9.00 we wtorek.
W tym tygodniu pożegnaliśmy sp. Marię Nóżka z ul. Południowej .Polećmy ja Bożemu Miłosierdziu.