Dzisiaj nabożeństwo wypominków z modlitwami za zmarłych o godz. 15.30. Wypominki codziennie po Mszy św. wieczornej.
We wtorek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, w środę wspomnienie św. Karoliny Kózkówny . W środę Nowenna do MBNP wraz z wypominkami po Mszy św. wieczornej. W piątek wspomnienie sw. Rafała Kalinowskiego. W sobotę Święto Ofiarowania NMP.
W poniedziałek 16 – dnia miesiąca modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Zapraszamy.
We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym . Serdecznie zapraszamy.
W czwartek 19 XI – próba kandydatów na ministrantów przed przyjęciem do służby liturgicznej po Mszy św. o godz. 17.00.
W sobotę wigilia uroczystości Chrystusa Króla uroczyste przyjęcie do Służby Liturgicznej Ołtarza nowych ministrantów i kandydatów. Zapraszamy ich rodziców i rodzeństwo.
W przyszłą niedziele Uroczystość Chrystusa Króla. Na Msze św. o godz. 9.00 zapraszam członków Akcji Katolickiej, KSM-u oraz ministrantów i kandydatów – zwłaszcza tych nowo przyjętych bo to wasze święto patronalne. Na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy modlić się za siostrę przełożoną S. Cecylie z racji imienin. Św. Cecylia jest również patronka chórów, scholii i organistów.
Serdecznie dziękuję wszystkim którzy przygotowali uroczystości patriotyczne i odpustowe. Parafianom za porządki w kościele i wokół niego, siostrom zakonnym, orkiestrze, strażakom , harcerzom, pocztom sztandarowym, służbie liturgicznej, ks. wikariuszom Krzysztofowi i Łukaszowi, S. Przełożonej Cecylii i s. Janinie, służbie liturgicznej, panu Adamowi Zajdel i Grzegorzowi Kielar za coroczne organizowanie św. Marcina na koniu, wszystkim którzy pomogli w przygotowaniu uroczystości odpustowo-patriotycznej.
W tym tygodniu pożegnaliśmy : śp. Edwarda Frydrycha z Jasła i śp. Franciszkę Jureczek z ul. Południowej. W poniedziałek będzie pogrzeb sp. Marii Nóżki z ul. Południowej o godz. 14.00. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu….