Dzisiaj Wypominki wraz z koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.30. Wypominki przez cały listopad wieczorem po Mszy św. Można jeszcze składać w zakrystii u siostry Janiny.
Jutro po Mszy św. wieczornej spotkanie PAOK. Zachęta do grup o udział we Mszach św.
We wtorek Msza śp. Ks. Aleksandra Glazara będzie odprawiona rano o 7.00.
Wieczór po Mszy sw. spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
W środę 11 listopada obchodzić będziemy Dzień Odpustu parafialnego ku czci św. Marcina i 102 –lecie Niepodległości. Porządek Mszy św. 7.30, 9.00- patriotyczna i 11.00 –odpust parafialny. Nie będzie mszy św. pop południu. Na odpust zapraszam osobiście bądź przez kamerę internetową parafian i gości. Mam nadzieję że na mszę św. patriotyczna przyjdą Strażacy z pocztami sztandarowymi, może i inne instytucje i organizacje również przyjdą z pocztami sztandarowymi. Może uda siei orkiestrze i chórowi, wszytko zostawiamy w ich decyzjach. Odpustowi parafialnemu przewodniczył będzie ks. Jacek Michno proboszcz parafii Chrystusa Króla w Sanoku.. Mam nadzieję, że będzie pogoda i przybędzie św. Marcin na koniu.
Dziękuje tym którzy wczoraj przyszli do pomocy w porządkach przy kościele i otoczeniu i zapraszam jeszcze do pracy wokół budynku katechetycznego, wikarówki na poniedziałek na godz.9.00.
W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek poświecenie Bazyliki na Lateranie, we wtorek św. Leona Wielkiego papieża, w czwartek– św. Jozafata męczennika, w piątek – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna- męczenników Polskich.
Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Marka Bargieł. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu…