Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do czuwania przy Jezusie wystawionym w Najświętszym Sakramencie. Również dzisiaj po Mszy św. zmiana Tajemnic Różańcowych. Po Mszy św. o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Zapraszamy również od godz. 19.30-21.00 na Wieczór Chwały, zakończony Apelem Jasnogórskim, prowadzony przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
Trwają nabożeństwa październikowe, dzisiaj różaniec o godz. 15.30.
Jutro w poniedziałek wspomnienie S. Faustyny Kowalskiej, apostołki Bożego Miłosierdzia.
W środę wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Msze św z kazaniami o godz. 7.00 , 10.00 i 1700. Intencja z godz.9.00 będzie odprawiona o godz. 10.00 gdyz będzie msza św z okazji 25 lecia powstania naszej Gminy – Gminy Krościenko Wyzne. Na godz. 17.00 zapraszamy dzieci klas III i ich rodziców na nabożeństwo różańcowe o godz. 17 na uroczyste poświecenie i rozdanie różańców.
Msze św. w październiku codziennie o godz. 17.00, a po Msze św. nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy szczególnie do modlitwy dzieci i młodzież, grupy parafialne oraz członków Róż Żywego Różańca. Zachęcamy grupy do zgłaszania się do prowadzenia różańca.
We wtorek spotkanie Odnowy w Duchu Świetym.
Za tydzień w naszej parafii Dzień Papieski. Ministranci będą zbierać ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia – Żywy Pomnik Jana Pawła II – na stypendia dla dzieci i młodzieży z biednych rodzin. Zachęcamy do wspomożenia tego żywego pomnika św. Jana Pawła II.
GOSiR razem ze stowarzyszeniem APSiK i Stowarzyszeniem Dębina serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców w przyszłą sobotę 10 października na Otwarte Mistrzostwa Gminy w Nordic Walking. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach i stronie internetowej GOSiR.

W sobotę pielgrzymka Róż Żywego Różańca z uwagi na pandemie każdy dekanat pielgrzymuje u siebie – nasz do Haczowa

• 9.30 – Przywitanie Pielgrzymów
• 9.50 – Zawiązanie wspólnoty
• 10.20 – Przerwa
• 10.40 – Katecheza formacyjna
• 11.15 – Różaniec w łączności z Metropolitą Przemyskim (transmisja Radia FARA z Archikatedry Przemyskiej)
• 11. 30 – MSZA ŚWIĘTA
• Modlitwa różańcowa z rozważaniami