1. Dzisiaj Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.45.
  2. Od jutra Msze św. wieczorne o godz. 17.00. Kancelaria parafialna czynna codziennie z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.00-18.30.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Wacława męczennika, we wtorek – św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, w środę św.  Hieronima, w czwartek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w piątek świętych Aniołów Stróżów.
  4. W czwartek początek nabożeństw październikowych. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach zwłaszcza młodzież i dzieci z naszej szkoły, grupy parafialne oraz członków Róż Żywego Różańca. W dni powszednie różaniec o po Mszy świętej wieczornej zaś w niedziele o godz. 15.30. Za wspólnotowe odmówienie 1 części Różańca (5 tajemnic), można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzieciom będziemy rozdawać pamiątkowe naklejki.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od 16.30 i piątek od godz. 16.00. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 9.00. Zachęcamy do udziału w modlitwach za powołanych w czwartek, do Serca Jezusowego w piątek i do praktykowania I sobót miesiąca.
  6. Dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie IV Rodzinnego Koncert Uwielbienia wszystkim, którzy zorganizowali i brali udział w  całodniowej adoracji w 24 godzinnym różańcu w intencji trzeźwości, prowadzonym przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  7. W środę po Mszy świętej wieczornej zbiórka kandydatów na ministrantów, i wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami. Serdecznie zapraszamy chłopców od klasy II Szkoły Podstawowej i starszych.
  8. Z serca dziękujemy wszystkim którzy złożyli ofiary na remont dachu – złożono  10197,10 zł. Dziękuję również za ofiarowane drewno na dach i inne potrzebne materiały. Dziękuje również naszym harcerzom za przeprowadzona zbiórkę. Niech dobry Bóg wszystkim wynagrodzi dar serca. W porozumieniu z GOPS-em i Wójtem Gminy w najbliższym możliwym czasie będą te prace przy tym domu wykonywane.
  9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Janinę Dymek ul. Południowej. Dusze zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie….