XXII Niedziela Zwykła. 30 VIII 2020

Dzisiaj nabożeństwo różańcowe w intencji dzieci młodzieży rozpoczynającej nowy rok szkolny.

Od jutra msza św. wieczorna o godz. 18.00.  Kancelaria czynna po Mszy św. o godz. 18.30.

Jutro w poniedziałek po Mszy św.  wieczornej o godz. 18.30 spotkanie pielgrzymów udających się 5 IX do min. Gietrzwałdu. Prosimy o wpłatę pozostałej części  kosztów pielgrzymki, przyniesienie Peselu i adresu zamieszkania do ubezpieczenia.

Informacja dla rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej  im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym

We wtorek 1 września 2020 r. nastąpi rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole. Informacje dotyczące inauguracji  wraz z harmonogramem przychodzenia uczniów do szkoły, procedurami funkcjonowania szkoły od 1 września są dostępne na stronie szkoły: www.spkw.pl/.

Msza święta w Kościele Parafialnym w Krościenku Wyżnym ze względu na to ze uczniowie do szkoły będą wpuszczani etapami wg. planu odbędzie się  godz. 18.00 wieczorem. Zapraszamy dzieci i młodzież również do spowiedzi od godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich na tą eucharystię. Przypominamy o obowiązku maseczek w czasie Mszy św.

1 września Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym rozpoczyna nowy rok pracy i formacji. Rozpoczęci Msza św. o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie w Domu parafialnym. Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkania, także nowe osoby które chciały by wspólnie się modlić i dołączyć do Wspólnoty.

W tym tygodniu I czwartek , piątek i sobota miesiąca. W I czwartek miesiąca – będziemy modlić się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie. Spowiedź od godz. 17.30. W I piątek miesiąca wyjazd do chorych o godz. 9.00 a spowiedź pierwszopiętrowa od godz. 17.00.

Przedłużamy na kolejny miesiąc – wrzesień Msze św. niedzielne w sobotę wieczór.